Piatok 29. 3. 2024

Narodeniny a meniny

Vitajte na stránkach našej školy

Motto škôlky

Tvorivosť je naše heslo,  každý deň sa zahráme,

každý tu ma svoje miesto, kamarátov spoznáme.

Každú snahu odmeníme sme Vám druhá rodina,

Rozdiely tu nerobíme, každý je tu hridna.

Učenie tvorivou a zážitkovou hrou je našim poslaním.

Stretli sme sa, aby sme sa plne rešpektovali, navzájom si niečo odovzdali.

• Vážení rodičia,

nový školský rok 2023/2024 zahájime s triedou s názvom Slniečka. Inšpiráciou pre tento nápad sa stalo logo našej súkromnej materskej školy.

Zámerom je odlíšiť sa od iných materských škôl v okolí, budovať identitu materskej školy a v neposlednom rade podporovať spolupatričnosť u detí.

Veríme, že sa nový nápad bude všetkým páčiť. Tešíme sa na Vaše - Naše Slniečka už 4. Septembra 2023.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadielko .

• Oznámenie o prijímaní detí do SMŠ
    Jegorovovo nám. 5, Košice na školský rok 2023/2024

Prijímanie deti do SMŠ na školský rok 2023/2024

Dieťa sa do materskej školy prijíma na základe písomnej žiadostio prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie. Zákonní zástupcovia dieťaťa, predkladajúaj potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa
    od všeobecného lekára pre deti a dorast (súčasť žiadosti o prijatie).

Zákonní zástupcovia dieťaťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami predkladajú okrem spomínaných dokumentov aj vyjadrenie príslušného zariadenia poradenstva a prevencie (CPPPap, Zuzkin Park 10, KE), ako aj odporučenie všeobecného lekára pre deti a dorast.

• Súkromná materská škola
    Jegorovovo námestie, 5